MLF1608C150MTA00
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLF1608C150MTA00
JLCPCB Part #
C1329684
Package
0603
Description
15uH 20@1MHz 22MHz 2mA 800mΩ ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS