MLF1608A1R8KTD25
MFR.Part #
MLF1608A1R8KTD25
JLCPCB Part #
C2041973
Description
1.8uH 350mΩ 35@10MHz 50mA 90MHz AEC-Q200 ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS