MLF1608A1R5KTD25
MFR.Part #
MLF1608A1R5KTD25
JLCPCB Part #
C1329674
Description
1.5uH 100MHz 300mΩ 35@10MHz 50mA AEC-Q200 ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS