MLF1608A1R2KTD25
MFR.Part #
MLF1608A1R2KTD25
JLCPCB Part #
C6092858
Description
1.2uH 110MHz 35@10MHz 50mA 650mΩ AEC-Q200 ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS