MLF1608A1R2KTA00
MFR.Part #
MLF1608A1R2KTA00
JLCPCB Part #
C275341
Description
1.2uH 110MHz 250mΩ 35@10MHz 50mA ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS