MLF1608A1R0JT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLF1608A1R0JT000
JLCPCB Part #
C275338
Package
0603
Description
120MHz 1uH 250mΩ 35@10MHz 50mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS