MHQ1005PR51GT000
MFR.Part #
MHQ1005PR51GT000
JLCPCB Part #
C2044289
Description
13@100MHz 360MHz 510nH 70mA 8.44Ω ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS