MHQ1005PR39GT000
MFR.Part #
MHQ1005PR39GT000
JLCPCB Part #
C5768740
Description
13@100MHz 390nH 450MHz 70mA 8.8Ω ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS