MHQ1005P9N5JTD25
MFR.Part #
MHQ1005P9N5JTD25
JLCPCB Part #
C6301048
Description
210mΩ 23@250MHz 500mA 9.5nH AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS