MHQ1005P9N5JT000
MFR.Part #
MHQ1005P9N5JT000
JLCPCB Part #
C2048202
Description
160mΩ 23@250MHz 3.3GHz 500mA 9.5nH ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS