MHQ1005P9N1JT000
MFR.Part #
MHQ1005P9N1JT000
JLCPCB Part #
C3911183
Description
170mΩ 23@250MHz 3.4GHz 550mA 9.1nH ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS