MHQ1005P8N7GT000
MFR.Part #
MHQ1005P8N7GT000
JLCPCB Part #
C2048276
Description
130mΩ 23@250MHz 3.5GHz 550mA 8.7nH ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS