MHQ1005P82NHTD25
MFR.Part #
MHQ1005P82NHTD25
JLCPCB Part #
C2048323
Description
1.61Ω 160mA 22@250MHz 82nH 900MHz AEC-Q200 ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS