MHQ1005P82NGTD25
MFR.Part #
MHQ1005P82NGTD25
JLCPCB Part #
C2048289
Description
1.61Ω 160mA 22@250MHz 82nH 900MHz AEC-Q200 ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS