MHQ1005P7N5JT
MFR.Part #
MHQ1005P7N5JT
JLCPCB Part #
C6091081
Description
160mΩ 23@250MHz 4GHz 600mA 7.5nH ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS