MHQ1005P75NJTD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MHQ1005P75NJTD25
JLCPCB Part #
C7302123
Package
0402
Description
160mA 2.2Ω 22@250MHz 75nH AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS