MHQ1005P75NGTD25
MFR.Part #
MHQ1005P75NGTD25
JLCPCB Part #
C2048288
Description
1.1GHz 1.53Ω 160mA 22@250MHz 75nH AEC-Q200 ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS