MHQ1005P72NGTD25
MFR.Part #
MHQ1005P72NGTD25
JLCPCB Part #
C2048292
Description
1.1GHz 1.62Ω 160mA 22@250MHz 72nH AEC-Q200 ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS