MHQ1005P5N1STD25
MFR.Part #
MHQ1005P5N1STD25
JLCPCB Part #
C7302119
Description
120mΩ 23@250MHz 4.5GHz 5.1nH 800mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS