MHQ1005P4N1STD25
MFR.Part #
MHQ1005P4N1STD25
JLCPCB Part #
C7302113
Description
100mΩ 22@250MHz 4.1nH 800mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS