MHQ1005P43NJTD25
MFR.Part #
MHQ1005P43NJTD25
JLCPCB Part #
C2048134
Description
1.06Ω 1.4GHz 190mA 22@250MHz 43nH AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS