MHQ1005P43NHT000
MFR.Part #
MHQ1005P43NHT000
JLCPCB Part #
C2048490
Description
1.06Ω 1.4GHz 190mA 22@250MHz 43nH ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS