MHQ1005P33NGT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MHQ1005P33NGT000
JLCPCB Part #
C5159381
Package
0402
Description
1.5Ω 1.6GHz 20@250MHz 220mA 33nH ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS