MHQ1005P24NJTD25
MFR.Part #
MHQ1005P24NJTD25
JLCPCB Part #
C2048158
Description
20@250MHz 230mA 24nH 2GHz 550mΩ AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS