MHQ1005P1N3BTD25
MFR.Part #
MHQ1005P1N3BTD25
JLCPCB Part #
C2049637
Description
1.2A 1.3nH 10mΩ 12GHz AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS