MHQ1005P1N2BTD25
MFR.Part #
MHQ1005P1N2BTD25
JLCPCB Part #
C2049644
Description
1.2A 1.2nH 10mΩ 13GHz AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS