MHQ1005P19NJTD25
MFR.Part #
MHQ1005P19NJTD25
JLCPCB Part #
C2048391
Description
19nH 2.3GHz 20@250MHz 260mA 460mΩ AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS