MHQ1005P13NGTD25
MFR.Part #
MHQ1005P13NGTD25
JLCPCB Part #
C5768710
Description
13nH 23@250MHz 260mΩ 420mA AEC-Q200 ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS