MHQ0603W4N7HT000
MFR.Part #
MHQ0603W4N7HT000
JLCPCB Part #
C413907
Description
240mΩ 350mA 4.7nH 5.5GHz 7@100MHz Multilayer inductor ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS