MHQ0603W3N6BT000
MFR.Part #
MHQ0603W3N6BT000
JLCPCB Part #
C432997
Description
260mΩ 3.6nH 400mA 6GHz 7@100MHz Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS