MHQ0603W1N2BT000
MFR.Part #
MHQ0603W1N2BT000
JLCPCB Part #
C432989
Description
1.2nH 10GHz 70mΩ 7@100MHz 800mA Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS