MHQ0603P4N7ST000
MFR.Part #
MHQ0603P4N7ST000
JLCPCB Part #
C6091044
Description
16@500MHz 350mA 4.7nH 400mΩ 5.5GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS