MHQ0603P4N2BTD25
MFR.Part #
MHQ0603P4N2BTD25
JLCPCB Part #
C1330838
Description
16@500MHz 230mΩ 4.2nH 400mA 6GHz AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS