MHQ0603P3N7BT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MHQ0603P3N7BT000
JLCPCB Part #
C2044763
Package
0201
Description
16@500MHz 170mΩ 3.7nH 450mA 6.5GHz Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS