MHQ0603P3N4CT000
MFR.Part #
MHQ0603P3N4CT000
JLCPCB Part #
C2049902
Description
140mΩ 16@500MHz 3.4nH 500mA 6.5GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS