MHQ0603P1N7BT000
MFR.Part #
MHQ0603P1N7BT000
JLCPCB Part #
C445771
Description
1.7nH 10GHz 16@500MHz 70mΩ 800mA Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS