MHQ0603P1N2CT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MHQ0603P1N2CT000
JLCPCB Part #
C6990093
Package
0201
Description
1.2nH 10GHz 1A 80mΩ 0201 Inductors (SMD) ROHS