MHQ0402PSA3N8CT000
MFR.Part #
MHQ0402PSA3N8CT000
JLCPCB Part #
C1332667
Description
10@500MHz 200mA 3.8nH 310mΩ 6GHz 01005 Inductors (SMD) ROHS