MHQ0402PSA3N6ST000
MFR.Part #
MHQ0402PSA3N6ST000
JLCPCB Part #
C1332673
Description
10@500MHz 200mA 290mΩ 3.6nH 6GHz 01005 Inductors (SMD) ROHS