MHQ0402PSA3N1BT000
MFR.Part #
MHQ0402PSA3N1BT000
JLCPCB Part #
C2046106
Description
10@500MHz 250mA 3.1nH 340mΩ 7GHz Multilayer inductor 01005 Inductors (SMD) ROHS