MHQ0402PSA1N2CT000
MFR.Part #
MHQ0402PSA1N2CT000
JLCPCB Part #
C2048351
Description
1.2nH 10@500MHz 10GHz 150mΩ 500mA 01005 Inductors (SMD) ROHS