MHQ0402PSA1N2BT000
MFR.Part #
MHQ0402PSA1N2BT000
JLCPCB Part #
C1330434
Description
1.2nH 10@500MHz 10GHz 150mΩ 500mA 01005 Inductors (SMD) ROHS