MHQ0402PSA10NHT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MHQ0402PSA10NHT000
JLCPCB Part #
C695583
Package
01005
Description
1.35Ω 10nH 130mA 3.5GHz 8@500MHz Multilayer inductor ±3% 01005 Inductors (SMD) ROHS