MHQ0402P4N7HT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MHQ0402P4N7HT000
JLCPCB Part #
C19308164
Package
01005
Description
10@500MHz 200mA 4.7nH 700mΩ ±3% 01005 Inductors (SMD) ROHS