MHQ0402P13NHT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MHQ0402P13NHT000
JLCPCB Part #
C19556702
Package
01005
Description
10@500MHz 13nH 160mA 2Ω ±3% 01005 Inductors (SMD) ROHS