MEM2012F10R0T001
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MEM2012F10R0T001
JLCPCB Part #
C383361
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 10MHz 12V 2 200mA 20dB@200MHz~2GHz 3 SMD EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) ROHS