MEA1210LD170
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MEA1210LD170
JLCPCB Part #
C6224844
Package
SMD-6P,1.2x1mm
Description
-40℃~+85℃ 17pF 2 2 310MHz 6.3V SMD-6P,1.2x1mm EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) ROHS