MCZ1210AH201CPTA0G
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MCZ1210AH201CPTA0G
JLCPCB Part #
C5768035
Package
SMD-4P,1.2x1mm
Description
-40℃~+85℃ 100mA 10MΩ 2 200Ω@100MHz 4Ω 5V SMD-4P,1.2x1mm Common Mode Filters ROHS