MCZ1210AD102T
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MCZ1210AD102T
JLCPCB Part #
C3211684
Package
SMD-4P,1x1.3mm
Description
1kΩ@100MHz 2 50mA 5V SMD-4P,1x1.3mm Common Mode Filters ROHS