MAF1608FAD121CT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MAF1608FAD121CT000
JLCPCB Part #
C2661783
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1 1.35A 105mΩ 120Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS